Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chciałabym przytyć...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są osoby które mimo jedzenia nie wiadomo jakich ilości i tak nie przytyją - taka budowa i taka przemiana materii uśmiech
w czym Ci Twoja waga przeszkadza? jesteś koścista? masz za mały biust czy pośladki? bo o to przeważnie wielu dziewczynom chodzi język

jak zaczniesz jeść dużo fastfoodów czy słodyczy to owszem, powinnaś przytyć - ale to bedzie sam tłuszczyk a nic innego. trzeba by było przyty m zacząć chodzić na siłownie czy cokolwiek by zacząć to zmieniać w mięśnie. aczkolwiek przy takiej przemianie materii jaką zapewne masz to każdym wysiłkiem spalisz wszystko do zera.

przejdz się do dietetyka - on na pewno Ci powie czy powinnaś przytyć, przebada Cie i jak co to doradzi Ci czym ten problem najlepiej rozwiązać. może Ci też przepisać jakieś wysokokaloryczne produkty z apteki - ale takie po których nie bedziesz się obkładała tłuszczem.
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa to mój zaczyna sie robić okrąglutki lol ma 182 i waży 90 kg...ale dla mnie jest najseksowniejszy na świecie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś to ja sama do siebie będę chodzić na porady, bo chce iść na dietetykę Twisted Evil

dziewczyny, ja się tak odchudzam, tu kapustka z mięskiem, to ciasteczko do kawy. słodyczy jako takich nie jem, jedynie wszystko co z czekoladą. tu sobie zjem hamburgera, tu sobie na pizzę pójdę... nie chcę Wam opowiadać, bo wiem, że niektóre się odchudzacie i może nie powinnyście czegoś takie czytać Wink ale oprócz ziemniaków, po których źle się czuję, nie odmawiam sobie niczego. i jeszcze schudłam. TO mi przeszkadza. może nie tyle moja figura, raczej to, ze próbuję przytyć kilka kilo tygodniami i ledwo mi się udaje, a potem nagle się wszystkiego pozbywam i nie wiem jak. przy moim wzroście 48kg to nie jest zbyt dobry wynik. nie wyobrażam sobie, co będzie, jak zejdę przez przypadek jeszcze niżej....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, a robiłaś sobie wszelkie badania, na tasiemce, pasożyty i tak dalej? Czasami to ma znaczenie:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałam kiedyś robione, jak zaczęłam chudnąć nagle, 2lata temu?? chyba jakoś tak. choć miałam wagę w sumie normalną. wszystko było w porządku.

działa mi wszystko na nerwy, bo ludzie myślą, że się celowo odchudzam Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja kolezanka znalazla na to sposob - zawsze jadla w towarzystwie Very Happy nie moglo byc mowy o podejrzeniu anoreksji skoro wcina takie ilosci (predzej o bulimie by ja podejrzewano).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent- nie jestem lekarzem, ale jedno Ci powiem: moja mama zaczęła tak straszliwie chudnąć- z rozmiaru 42 na 36, po czym okazało się, że ma od dzieciństwa celiakie (czyli coś jakby alergię na gluten), czego nie potrafili u niej "znaleźć" naprawdę dobrzy lekarze, może to coś takiego? Że uaktywniła Ci się jakaś alergia na składnik pokarmu i tak reaguje Twój organizM>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie tam. ja nigdy nie miałam większego rozmiaru niż 38 i to nie jest aż tak straszliwe, natomiast... ja szybciej chudnę niż tyję. niezależnie od tego co jem. w ciągu tygodnia schudłam 3kg i wcale się nie ciesze. teraz nie wiem, jak mam to nadrobić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, jak już mówiłam, lekarzem nie jestem, ale wyczulona jestem na takie właśnie alergie, bo wiem jak się mama męczyła.. Może warto jednak to zbadać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
a gdzie tam. ja nigdy nie miałam większego rozmiaru niż 38 i to nie jest aż tak straszliwe, natomiast... ja szybciej chudnę niż tyję. niezależnie od tego co jem. w ciągu tygodnia schudłam 3kg i wcale się nie ciesze. teraz nie wiem, jak mam to nadrobić.


białko, białeczko...
zastanawialas sie nad tymi odzywkami bialkowymi?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group