Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

a po co są te podziękowania?? pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to musicie iść na jakiś kompromis.. Może właśnie te toasty, lub podziękowania następnego dnia na wspólnym śniadaniu lub brunchu..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie tam... nie wiem czy w tej sprawie się da osiągnąć kompromis... Jacek uważa, że ma być wielka feta, wszem i wobec Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze macie trochę czasu to pogadaj z nim.... może faktycznie na jakiś uroczysty toast się zgodzi - to byłby jakiś kompromis Smile
a dla mnie te całe uroczyste podziękowania to trochę niezręczna sytuacja podczas wesela. No i średnio bym wiedziała co powiedzieć no i ten taniec potem i to płakanie rodziców (u mnie byłoby na 100%) ... jakoś mi to psuje radosną konwencję mojego wesela Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie rodzice by nie płakali, tylko mama czułaby się bardzo niezręcznie. jak dla niej to jakas totalna szopka i nie powiem, zebym w pewnej mierze się z nią zgadzała. jak kto chce i lubi takie rzeczy.... problem w tym, że jako, ze tak nakazuje tradycja - podziękowania powinny być, jak ich nie to zawsze się ktoś obrazi. moi teściowie są do tego bardzo przywiązani, tak powinno być, tak wszyscy robią itp. a Jacek nie chciałby im przykrosci sprawić. czas tutaj niczego nie zmieni. ale może znajdziemy jakiś złoty środek Wink pewne jest jedno, tańców w kółeczku i "cudownych rodzicówmam" na pewno nie bedzie. kicz totalny (nie obrażając nikogo, oczywiscie).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niczego takiego nie bedzie. Nie bardzo mamy za co dziekowac. Za przybycie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za poświęcenie i trud wychowania, moja droga Wink no oczywiście, jeśli było coś takiego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie. Nie bylo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano widzisz. jeśli nie ma za co dziękować to się nie dziękuje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, u mnie sprawa jest nie fajna, bo tak:
moi rodzice są dla nas całym wsparciem, szczególnie psychicznym, bo nie ma nas teraz w kraju. Motywują nas, doradzają, są oparciem w dosłownym znaczeniu tego słowa.

a rodzice mojego połówka? no są, ale każda poważniejsza rozmowa mojego połówka z ojcem kończy się niepotrzebnymi nerwami, jego mama ani razu nie przeprowadziła z nami żadnej rozmowy, z której moglibyśmy coś wynieść dla siebie na przyszłość.

Moim chciałabym podziękować w sposób wyjątkowy ale wiem, że połówek nie może i nie chce zrobić tego samego w stosunku do swoich.

No i klops :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w pewnym stopniu podobnie... to znaczy nie podoba mi się samej pomysł tych podziękowań, ale ewentualnie jakby to była sprawa (powiedzmy język ) życia i śmierci to bym się zmusiła.... natomiast mój Andrzej ze swoim tatą nie utrzymuje kontaktów a z matką się ciągle kłóci.... Więc jest to jeszcze jeden dodatkowy argument 'NIE' dla podziękowań język

A w Twojej sytuacji to bym poprostu podczas wesela podeszła do swoich rodziców i mocno ich ukochała i powiedziała kilka ciepłych słów.... kurcze, tu chyba też bardziej chodzi o wartości emocjonalne a nie pokazanie się, prawda? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group