Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

06.10.2012 r. Pogoda dla bogaczy:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szakirka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 97

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że zdjęcia oddają więcej niż słowa:) Wiem, że jak ja lubicie ogladać fotki więc coś jeszcze ode mnie:)

Zacznę może od ozdoby naszej wódki - zamówiłam kokardki białe i zielone (pod kolor wystroju sali) oraz naklejkę własnego projektu na wódkę z naszym zdjęciem. Może którąś PM zainspirujęuśmiech


Uploaded with ImageShack.us

Tu jeszcze fotki sprzed błogosławieństwa:)




Oto my pod parasolem, który miał być piękną ozdobą podczas przejazdu bryczką do kościoła a ostatecznie ochronił nas przed deszczem:) Oto my idziemy na salę podczas gdy goście już przed nią czekają pod zadaszeniem. Mieli parking tuż przy wejsciu a my podjechaliśmy od innej strony wg wcześniejszego ustalenia (by wejście było piękne i aby goście nas widzieli i przywitali brawami).


Następnie mąż musiał mnie wnieść przez próg zgonie z tradycjąuśmiech Tu widać moje butki (10 cm obcas). Na takim obcasie byłam do końca wesela i na poprawinach. Oczywiście miałam obuwie na zmianę ale także takiej wysokości jedynie układ buta na palcach był inny i mnie nie cisnęłyVery Happy te na zmianę były wygodniejsze:) Dodam, że każdy element stroju kupowałam osobno...w salonie, sklepie, na allegro...i skomponowałam wg. mojej wizji:) Nie miałam biustonosza, dzięki zapięciu na szyję czułam się bezpieczna:D ten fason sukni był bardzo wygodny i jestem z kiecki zadowolona i nie oddam jej nikomu:) będzie mi przypominała piękne chwile. Oczywiście tren obcasem przedziurawiłam lekko dwa razy:) zaszyłam i dalej w tany:) szwu nawet nie widaćsmutny



Muszę powiedzieć, że podczas swojego wesela nie opuściłam prawie żadnego tańca. Z mężem postanowiliśmy, że będziemy prosić gości do tańca by z każdym choć raz zatańczyć na weselu:) udało się...goście byli zadowoleni, że prosimy ich do tańca i rozkręcamy zabawę a nie siedzimy jak na laurach i czekamy, by każdy nas podziwiałVery Happy
Oto nasz pierwszy taniec. Przy trenie zrobiłam z koralików pętelkę i do tańca zahaczyłam na palec dzięki czemu tren było pięknie widać a nie przeszkadzałuśmiech


Potem zabawa:)






Również odwiedzili nas MASZKI (gdzie indziej nazywani babą i dziadem itp). Takich gości mieliśmy trzy rzuty:)
[


Wiadomo weselny klimat też byłVery Happy Pan zagrał na rogu po czym wnieśli prosiaka:D do prosiaka mieliśmy zamówione roll-bar... zdziwienie gości było ogromne, gdy mogli sami sobie nalać piwa:) niektórych wyręczał kelner:D


Uploaded with ImageShack.us

A to urywek z grupowego zdjęcia, gdzie widać tren sukni w całej krasie:) w kościele się jakoś nie układałuśmiech tzn świadkowa nie zdążyła mi go nigdy ułożyćVery Happy ale cóżVery Happy


A tutaj coś dla milusińskich:D Dorośli się im przyglądali po czym hurtem ruszyli do fontanny zajadać czekoladęVery Happy


Uploaded with ImageShack.us

Na koniec dodam, że wesele mieliśmy na sali w ośrodku wczasowym. Strojeniem sali zajęła się wynajęta przeze mnie firma, która często z tą salą współpracuje:) Wystrój sali według mojego pomysłu. Bukiet miałam w podobnej kolorystyce (biel, zieleń), makijaż (czego na zdjęciach nie widać) to połączenie jasnej zieleni i fioletu:)

Na plener kochane moje to my czekamy...miał być w złotych liściach ale pogoda od czasu naszego ślubu nam jakoś nie dopisuje więc przełożyliśmy sesję na mróz i śnieg:D jak się nie uda to będzie wiosnąVery HappyVery HappyVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieknie wygladalas, gratulacjee wykrzyknik

A sala? nigdy bym nie powiedziala ze to osrodek czasowy Shocked superrr wykrzyknik uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten kapelusz będzie idealnie pasował do zimowego pleneru uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądałaś uśmiech
Widać że wszystko było bardzo dopracowane Super.
Życzę dużo szczęścia i miłości. uśmiech

A pogoda faktycznie, w październiku oszalała, my mieliśmy mieć sesję jesienną a mieliśmy zimową uśmiech
A tak poza tym to zimowa sesja to świetny pomysł uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szakirka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 97

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja mam podobnie:D To mnie pocieszyłaśVery Happy My pewnie po świętach zrobimy plener w śniegu:D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknia idealnie podkreślała figurę uśmiech
I kapelusz Ci pasował , podobają mi się stylizacje z kapeluszami choć na prawdę nie każdemu w tym dobrze:)

A plener mieliście ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądałaś - dziewczęco i z klasą! uśmiech Powodzenia na Nowej Drodze Życia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślicznie wyglądałaś wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szakirka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 97

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pleneru jeszcze nie mieliśmy:) planujemy po świętach jak się uda:) bedę miała okazję znowu wejść w ślubne łaszki:D i kapelusik:) Dodam, że na poprawinach miałam krótką białą sukienkę dopasowaną do tego bolerko ślubne i kapelusz:) wyglądało też super:) a w poniedziałek w poprawinowej stylizacji rozwoziliśmy sąsiadom ciasta i wódkęuśmiech wszyscy byli zachwyceni widokiem odświętnie ubranych nowożeńcówuśmiech
W tym też stroju tego dnia byłam na policji:D ale to już inna historia: w polter przyjechała do mnie policja w celu złożenia przeze mnie zeznań (byłam świadkiem włamania jeszcze w czerwcu do akademika), bo okazało się, że ze zdjęcia muszę wskazać przestępcówVery Happy w polter powiedziałam, że nie dam rady to samo w weekend z wiadomych przyczyn i umówiłam się w poniedziałek:D Policjanci byli w szoku:D Przyszła do nich kobieta w bieli a na dodatek w kapeluszu:D beka nieziemska, ale czułam się rewelacyjnie, bo skakali naokoło mnie jak bym królową Elżbietą byłaVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freya
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 388
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 5 Sty 2013, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego uśmiech
Piękne zdjęcia - świetnie wyglądałaś uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group